Çünkü

Tutkuluyuz

Her şeyden önce yaptığımız işi seviyoruz. Kendimizi ve hizmetlerimizi geliştirmek bizim için bir tutku. İnsan potansiyelinin en üst düzeyde kendisini açığa çıkarmasına rehberlik edebilmek ve tanık olmak en büyük keyfimiz.

Size odaklıyız

Gelişim programlarımızı bilgi ve akıl verme sistemi üzerine değil, katılımcıların sahip oldukları zeka, bilgi ve deneyimi etkili bir şekilde kullanabilmeleri için yansıtıcı düşünme ve kişisel gelişim sistemleri üstüne kurduk. Tüm dikkatimizi katılımcıların zaten kendilerinde olanı fark edip harekete geçecek motivasyonu yine kendilerinin yaratmasını sağlamaya odakladık.

Özen gösteriyoruz

Burada hazırlanan her programı defalarca kez prova ediyoruz, yeni öğretiler edinerek ve sizden gelen geri bildirimler aracılığı ile sürekli ve ince geliştirmeler yapıyoruz. Kendimizi sizlerin yerine koyup tam olarak ihtiyacınız olanı anlamaya odaklanıyoruz. Özgün, etkileyici ve yenilikçi olmak için fazladan çaba gösteriyoruz.

Sadece iş dünyası

Sadece belirli  hedef ve  becerilere  odaklandık. İnsanın varoluşundan  gelen potansiyelinin iş yaşamında gerçekleştirilmesine rehberlik etmek işimizin özü. Liderlik, duygusal zeka, koçluk ve diğer yaklaşımlar ise bu amaca ulaşmak için kullandığımız araçlarımız. Araçları hiç bir zaman amaç haline getirmiyoruz.

Etkin yöntemler

En etkin kişisel gelişim ve dönüşüm yöntemlerinin bilgisini bir araya getirdik. Kurumsal iş yaşamındaki deneyimlerimizi de kullanarak koçluk temelli ve insan odaklı programlar sunuyoruz. Programlarımız klasik iş eğitimlerin yarattığı kısa süreli ve geçici heyecan patlamaları yerine kalıcı ve etkili gelişim sağlıyor.

 

                                       Yaklaşımlarımız  hakkında daha fazla bilgi için:

İletişime Geçin

Bize Yazın:            info@eecc-turkiye.com

  • LinkedIn Bağlantısı
  • Instagram Bağlantısı

Bizi Takip Edin: